جزئیات

زمینه خدمت شما
خدمات ساختمانی (تزییناتی)
شماره تماس
02143850311-02195118234-02124521639
آدرس ایمیل
NAQIBSAZEH@GMAIL.COM
زیرمجموعه خدمت
معماری و دكوراسیون داخلی
شماره تماس دوم
0912197887409121978874-09130137157-09163661255
سایت
WWW.NAQIBSAZEH.IR
شرح خدمت
کلریناتور ASTRALPOOL
NAQIBSAZEH GROUP

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه های :
استخر ، آبنما ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی
اتاق ماساژ ، تونل مه ، حمام سنتی ، حمام ترکی
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار

گروه بازرگانی نقیب سازه
واردات ، مشاوره ، محاسبه ، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل پروژه های :
پارک آبی ، آبدرمانی ، استخر ، سونا ، جکوزی در ایران

چرا ویرون eQuilibrium Chlorinator؟
استخر شما یکی از بزرگترین و مهمترین سرمایه گذاری هایی است که تا به حال انجام داده اید. مهم است که به نظر می رسد عالی است، سالم و امن برای شنا و در ادامه به اضافه ارزش به خانه خود را در همه زمان ها. نیازهای اصلی هر استخر، سیستم تصفیه است که ماده آلرژی ناخوشایند را حذف می کند که باکتری ها و جلبک ها را به همراه مواد بهداشتی که سبب از بین بردن جلبک ها و باکتری هایی است که به آب وارد می شوند، تغذیه می کند. پمپ ها، فیلترها و پاک کننده های استخر امروز، مواد آلی را به طور موثر و خودکار حذف می کنند، تقریبا تمام تعمیرات روزانه را از بین می برند. کلرناتورها هوشمندانه تولید کننده فاضلاب کافی برای از بین بردن باکتری ها و جلبک ها هستند اما تقریبا هیچ مقدار تنظیم کننده آب را تنظیم نمی کنند و تعادل آب را تنظیم نمی کنند. مشکل این است که بهداشت دهان بیش از حد می تواند رنگ استخر را از بین ببرد، تبدیل به خوردگی شود، باعث آسیب به پوسته استخر و تجهیزات استخر شود. علاوه بر این، تقریبا تمام دستگاههای بهداشتی بر میزان تعادل آب (pH) تأثیر می گذارند و باعث می شود که دستگاه ضد عفونی کننده در نابود کردن باکتری ها ناکارآمد باشد و نیاز به مقدار زیادی مواد شیمیایی متعادل کننده اصلاح وجود دارد که متخصص مالک یا استخر به استخر اضافه شود. pH بالا موجب سوزش پوست و چشم های قرمز می شود. خوش آمدید Chlorinator نمک معادل Viron Equilibrium Salt Chlorinator!

سیستم تصفیه خودکار استاندارد
بنابراین آسان برای راه اندازی، هر کسی می تواند آن را انجام دهد!
کریستالیزاسیون کربنات کلسیم Viron eQuilibrium دارای یک الگوریتم بسیار هوشمند است که مقدار pH را تنظیم می کند تا مطابق با مقدار تولید کننده های بهداشتی و تعادل PH از استخر شما باشد. این به دلیل هزینه های بالا به دست نمی آید زیرا هیچ سنسور pH مورد نیاز است. تنظیمات کوچک از طریق دستی آزمایش آب و تنظیم خروجی pH انجام می شود. سیستم Chlorinator eQuilibrium Viron حاوی پمپ و پیستون های پریستالتیک است که به صورت اتوماتیک تنظیم کننده pH را در دوزهای اندازه گیری شده حذف می کند و نیازمند دستیابی به دوز اسید می باشد.

Viron eQuilibrium 2 Chlorinator System
تنظیم کننده pH نهایی
eQuilibrium 2 Chlorinator دارای تمام ویژگی های سیستم eQuilibrium دارای سنسور pH برای حفظ سطح کامل pH می باشد. سطوح سطوح مختلف سطوح مختلف ایده آل pH دارند. pH هیدروژن Viron eQuilibrium Chlorinator شما هر 15 دقیقه را اندازه گیری می کند و اندازه گیری مناسب pH توسط پمپ فشرده شده داخلی انجام می شود. به سادگی تنظیم pH خود را یک بار در ماه و یا حتی طولانی تر دوباره تجدید و اجازه دهید Viron eQuilibrium 2 Chlorinator سیستم sanitize و تعادل pH آب استخر خود را. تعادل کامل PH کمک می کند تا از بین بردن تحریکات پوست، چشم قرمز، و حفاظت از استخر و تجهیزات خود را.
 
ویرون eQuilibrium 3 Chlorinator System
کنترل پیچیده Sanitaser آسان ساخته شده است
Viron eQuilibrium 3 سیستم به طور مداوم سطح حساس را با سنسور طلای خالص پیچیده حس می کند در حالی که پردازنده ی کوچک که این اطلاعات را دریافت می کند، با تعدیل خروجی الکترودهای تولید کننده sanitiser واکنش نشان می دهد. نتیجه یک سطح عالی ضد انفجار است که به سرعت به شرایط مختلف محیطی و استفاده از استخر واکنش نشان می دهد. هنگامی که خانواده برای شنا می رود، عفونی کننده به سرعت از بین می رود. Viron eQuilibrium 3 سطوح پایین تر بهداشتی را حس می کند و فورا راندمان خروجی الکترود را برای افزایش سطح بهداشتی به سطح ایمن. قرار دادن یک پتو در استخر اجازه می دهد تا sanitiser به سرعت جمع آوری و ساخت، اما هر چند، Viron eQuilibrium 3 بلافاصله واکنش نشان می دهد تا الکترود را خنثی کند یا به طور کامل آن را از بین ببرد تا از ایجاد فرسایش بیش از حد و آسیب رساندن به استخر و تجهیزات جلوگیری شود.

حالت eQuilibrium Ai
حالت کامل Ai کنترل کامل کلرینگ را فراهم می کند
هنگامی که به طور کامل با سنسورهای eQuilibrium 2 و 3 انتخاب می شود، حالت Ai را می توان انتخاب کرد. حالت Ai روش سنتی تنظیم یک ساعت را از بین می برد و امیدوار است که پمپ برای زمان کافی برای حذف مواد آلی و پاکسازی استخر عمل کند. هنگامی که به پمپ Viron eVo متصل می شود، انتخاب حالت Ai به صورت خودکار سرعت جریان پمپ، ساعت کار، تولید بهداشتی و تعادل pH را کنترل می کند. نه تنها تمام فیلتراسیون و بهداشت و درمان در حال حاضر به صورت خودکار انجام می شود، حالت Ai به طور مداوم سطح بهداشتی آب استخر را نظارت می کند و بلافاصله سرعت جریان پمپ را خنثی می کند تا دوباره تولید مواد بهداشتی را مجددا فعال می کند هر گاه ناگهان در سطوح صحرایی ناشی از هجوم حوادث ناگهانی رخ می دهد.
فکس
02143850311-02195118234-02124521639
آدرس
تهران : میدان جمهوری ، برج اداری تجاری سهیل ، طبقه چهارم ، واحد 410
جنسیت
آقا, خانم

موقعیت روی نقشه

Tehran Province, Tehran, District 11, Jomhouri Square, Iran
69 :تعداد علاقه‌ مندی‌ها گزارش پیشنهادات:

نظر/امتیاز کاربران

تا این لحظه نظری ثبت نشده است.

 • دنبال کار میگردید؟
  «نزدیک تو» کمک میکنه نزدیکترین مشاغلی که در حوالی محل اقامتتان هستند رو پیدا کنید. حتی میتونید به جستجوی شغل مورد نظرتون در محلی خاص بپردازید. کافیه محل مورد نظر رو انتخاب کنید و شعاع جستجو رو تعیین کنید. «نزدیک تو» مشاغل مورد نظر رو روی نقشه بهتون نشون میده.
 • دنبال خانه یا دفترکار هستید؟
  فقط مشخصات مورد نظرتون رو درج کنید، «نزدیک تو» نزدیکترین موقعیت رو بهتون نشون میده. شما میتونید به کمک «نزدیک تو» همه‌ی آگهی‌هایی که در اطرافتون هست رو، با هر فاصله‌ی دلخواهی که دوست دارید، بررسی کنید.
 • دنبال تبلیغ و معرفی کسب و کارتان هستید؟
  کافیه اینجا ثبت‌نام کنی و رزومه یا کسب و کارت رو بطور کاملا رایگان درج کنی تا سایرین بتونن تورو از طریق نقشه پیدا کنن، رزومه‌‌ات رو مطالعه کنن یا با کسب و کارت آشنا بشن و باهات تماس بگیرن...
 • قصد ارائه یا تقاضای کالا دارید؟
  در «نزدیک تو» میتوانید از نزدیک‌ترین کالاها باخبر شوید تا بدون پرداخت هزینه‌های اضافی حمل و نقل مسیرهای طولانی، کالای خود را به راحتی تحویل بگیرید. شما هم می‌توانید با ثبت کالاهای خود در «نزدیک تو» آنها را به نزدیک‌ترین افراد ارائه دهید!
 • گمشده‌ها و پیدا شده‌ها..!
  «نزدیک تو» میتونه تمام حوالی شما رو برای پیدا کردن گم شدتون بگرده و اگر چیزی پیدا کردید حتما با ثبت اون توی «نزدیک تو» به پیداشدنش کمک کنید.

آخرین‌ها در «نزدیک تو»

 • قوانین و مقررات
  جهت استفاده از خدمات «نزدیک تو» قوانین و مقرراتی وجود دارد که می‌بایست آنرا به طور مداوم مورد بررسی قرار داده و مطمئن شوید تمامی محتوای آن مورد پذیرش شما…
  ادامه مطلب...
 • راهنمای خرید امن
  نزدیک تو هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله و خدمات ارائه شده ندارد. با مطالعهٔ راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.
  ادامه مطلب...
 • پرسش‌های متداول
  در این قسمت پرسش‌های متداول کاربران همراه با جواب آنها قرار داده شده است تا درصورتیکه هنگام درج آگهی یا استفاده از خدمات «نزدیک تو» به هرگونه ابهام یا مشکل…
  ادامه مطلب...
بیشتر...

درج آگهی رایگان در «نزدیک تو»

شما میتونید از اینجا به صورت کاملا رایگان، آگهی‌های خودتون رو ثبت کنید.

فراموش نکنید با تعیین موقعیت آگهی روی نقشه، بازدیدکننده‌ها خیلی سریع‌تر به آگهی شما دسترسی پیدا می‌کنند.

بیشتر بخوانید..

ما 53 مهمان و 2 عضو آنلاین داریم

تمامی حقوق برای نزدیک تو محفوظ است.

100559
ا42
د220
اه476
ام4525
ب 07-29-2018 : 283
و 2
م 22
ث 1070
ا 1